Przelew Bankowy

Jest to najbezpieczniejsza i najprostsza metoda płatności, wybierając ten sposób płatności dokonują Państwo przelewu pieniędzy ze swojego konta bankowego bezpośrednio na konto naszej firmy, wykluczając firmy zewnętrzne pośredniczące w tej płatności. W tytule przelewu prosimy o podanie numer swojego zamówienia, który otrzymali Państwo w wiadomości e-mail potwierdzającej zakupy w naszym sklepie. Prawidłowy tytuł przelewu powinien zawierać informację o numerze zamówienia np. "Opłata za zamówienie numer abc”, co pozwoli nam na szybka weryfikację wpłaty z zamówieniem w sklepie i wysłanie go do Państwa.

Numer konta bankowego do zapłaty za zamówiony towar: Santander Bank Polska S.A. 68 1090 2011 0000 0001 4401 8561

Pobranie

To forma płatności ,która polega na przekazaniu płatności gotówkowej przy odbiorze towaru kurierowi, który go dostarcza czyli (firma kurierska). W tym wypadku należy posiadać przy sobie określoną sumę pieniędzy.

Odbiór Osobisty

Zamówiony towar można odebrać osobiście w naszej firmie, nie ponosząc żadnych kosztów wysyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Dostawa zamówionych towarów:

StatusWagaCena bruttoOperator
Paczka Opłacona z góry do 30 kg 20 zł Firma Kurierska
Paczka pobraniowa do 30 kg 25 zł Firma Kurierska

Koszty dostawy, w zależności od dokonanego wyboru co do sposobu dostawy i miejsca docelowej dostawy zostaną automatycznie skalkulowane i wskazane w danym zamówieniu przed jego ostateczną akceptacją.

W czasie odbioru Towaru Klient ma prawo starannie sprawdzić stan Towaru w celu ustalenia czy Towar nie został uszkodzony w trakcie dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków Klient może sporządzić stosowny protokół z dostawcą opisując naruszenia. Brak protokółu, o którym mowa może wpływać na trudności w ustaleniu osoby/podmiotu odpowiedzialnego za uszkodzenie Towaru w trakcie dostawy.